O NAS

Szanowni Państwo

Redakcja Portalu Serdecznie Zaprasza do odwiedzania, korzystania i współpracy
Portal społecznościowy www.testkonsumenta.pl  powstał dla konsumentów, czyli dla nas wszystkich. Dzięki Portalowi możemy podzielić się uwagami i wiedzą na temat różnych produktów, usług, handlu. Wspólnie z użytkownikami Portalu będziemy testowali, sprawdzali, oceniali wszystko, co kupujemy i z czego korzystamy. Razem z użytkownikami będziemy tworzyć Portal. To nasza wspólna wiedza przekazywana w artykułach i komentarzach pozwoli nam wszystkim wyrobić sobie zdanie, pomóc w wyborze produktu czy usługi. Pochwalimy to, co dobre, zganimy to, co złe. Artykuły będziemy przesyłać do firm, których dany artykuł dotyczy tak, aby każda ze stron mogła się wypowiedzieć.
Portal składa się z trzech części. W części „Oferta”, znajduje się oferta naszych usług. Część „Testy” tu będziemy opisywali przeprowadzone testy i polecali przetestowane produkty/usług. Najlepsze produkty i usługi będą honorowane statuetką „Lupa Konsumenta” z możliwością umieszczania logo „testukonsumenta” na swoich produktach i papierze firmowym. W dziale „Testy”, opisane są przeprowadzone testy artykułów spożywczych i przemysłowych. Testy przeprowadzane są w oparciu o wcześniej wykonywane analizy na podstawie których opracowane są ankiety dla testowanych produktów. Ważnym elementem Portalu są informacje z realizacji kluczowych projektów. Aktualnie realizowanym jest „Projekt Autostrada”, informacje na temat przygotowań przekazywane są na bieżąco i publikowane na łamach Portalu i w innych mediach społecznościowych. Portal posiada również dział edukacyjny w którym można dowiedzieć się o najnowszych metodach badań, występujących trendach i wielu innych ciekawostkach przydających się zarówno konsumentom jak i producentom, dystrybutorom i handlowcom. Środkowa część to najciekawsze artykuły, będziemy ją tworzyć wspólnie. Artykuły w przyszłości będą dotyczyły wybranych regionów. Jeżeli opisywana sytuacja będzie ponad regionalna wtedy umieszczona zostanie przez administratora we wszystkich regionach, a najciekawsze pojawią się na stronie głównej.

Korzystanie z Portalu www.testkonsumenta.pl, nie wymaga logowania, jednak dla bezpieczeństwa osób, które będą chciały umieszczać artykuły i komentarze będą musiały się zalogować i zaakceptować regulamin Portalu.

Życzymy Państwu udanego korzystania z Portalu www.testkonsumenta.pl

Redakcja Portalu